Upcoming Events

There are 16 upcoming events - Page 1 / 2

27
Jun
2017
Συναυλιες
Tuesday, 27 June 2017 21:30
Κύτταρο - Athina, Greece
https://www.facebook.com/events/1666019157025419/
30
Jun
2017
Συναυλιες
Friday, 30 June 2017 16:00 - Saturday, 01 July 2017 23:59
Προμαχώνας Σαν Σαλβατόρε - Chania, Greece
https://www.facebook.com/events/129952390828135/
30
Jun
2017
Friday, 30 June 2017 16:00
Terra Vibe
Τα μεγαλύτερα συγκροτήματα της ελληνικής σκηνής θα συναντηθούν στις σκηνές του TerraVibe Park για το Rockwave Festival σε μια [...]
01
Jul
2017
Συναυλιες
Saturday, 01 July 2017 15:00
Terra Vibe
https://www.facebook.com/events/931438430290946/
02
Jul
2017
Συναυλιες
Sunday, 02 July 2017 14:00
Terra Vibe
https://www.facebook.com/events/1844360852479024/
15
Jul
2017
Συναυλιες
Saturday, 15 July 2017 17:00 - Sunday, 16 July 2017 23:59
Πολιτιστικό & Αθλητικό Πάρκο Νέας Μάκρης - Nea Makri, Greece
New Long Fest 2017 15 & 16 Ιουλίου Στο Πολιτιστικό & Αθλητικό Πάρκο Νέας Μάκρης (Πρώην Αμερικάνικη βάση) Λεωφ. [...]
28
Jul
2017
Συναυλιες
Friday, 28 July 2017 18:00 - Saturday, 29 July 2017 23:59
Πολιτιστικό Συνεδριακό Κέντρο Ηρακλείου - Iraklio, Greece
https://www.facebook.com/events/1061054357326010/
21
Aug
2017
Συναυλιες
Monday, 21 August 2017 20:00
Eightball - Thessaloniki, Greece
  Δευτέρα 21 Αυγούστου οι Αμερικάνοι Θρύλοι του Thrash metal Sacred Reich έρχονται στη Θεσσαλονίκη! 30 χρόνια μετά το [...]
22
Aug
2017
Συναυλιες
Tuesday, 22 August 2017 20:00
Κύτταρο - Athina, Greece
Τρίτη 22 Αυγούστου οι Αμερικάνοι Θρύλοι του Thrash metal Sacred Reich [...]
22
Sep
2017
Συναυλιες
Friday, 22 September 2017 20:30
Piraeus 117 Academy - Athina, Greece
Will To Power Tour 2017ARCH ENEMY (Sweden)JINJER (Ukraine)Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2017 - Piraeus 117 [...]
 

Powered by iCagenda

Copyright © Rockpages.gr | Created by ZulusitesZuluSites